Bez kategorii
Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 – Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 Edyta Świętek

Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 – Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 Edyta Świętek

Sekrety kobiecych dusz” to pierwszy tom nowej, wciągającej sagry autorstwa Edyty Świętek. Saga krynicka przenosi czytelników w świat tajemnic, namiętności i intryg. Głównymi bohaterkami są trzy pokolenia kobiet: wnuczka, babcia i matka. Wszystkie mają swoje sekrety, które staną się ogromnym obciążeniem dla ich dusz. Czy uda im się je pogodzić? Czy odnajdą szczęście?

Edyta Świętek

Jak żyć, żeby być szczęśliwym? Jak znaleźć spełnienie w życiu? Czy można pogodzić się ze swoją przeszłością i odszukać spokój wewnętrzny? Edyta Świętek postanowiła odpowiedzieć na te pytania, tworząc Saga krynicka – serię powieści, w których bohaterki stawiają czoła problemom codzienności i poszukują odpowiedzi na ważne dla nich pytania.

W pierwszej części tej fascynującej serii poznajemy historię Marty Krynickiej, która pragnie odnaleźć się w życiu po rozwodzie. Zmagając się ze swoimi demonami i walcząc o lepszą przyszłość dla siebie i swojego syna, Marta bierze udział w terapii grupowej prowadzonej przez tajemniczego psychologa Marka Sobieskiego. Wkrótce okazuje się, że to właśnie on jest kluczem do jej wewnętrznego spokoju.

Saga krynicka to opowieść o poszukiwaniu siebie, miłości i spełnienia. To historia kobiety, która musi zmierzyć się ze swoimi demonami, aby odnaleźć prawdziwe szczęście. Edyta Świętek stworzyła fascynującą postać Marty Krynickiej – silnej i upartej kobiety, która mimo trudnych doświadczeń nie poddaje się i walczy o lepsze jutro. Saga krynicka to must have dla każdej romantyczki!

Saga krynicka Tom 1 – Sekrety kobiecych dusz – Edyta Świętek

Saga krynicka Tom 1 – Sekrety kobiecych dusz – Edyta Świętek jest pierwszą częścią trylogii, która skupia się na historii trzech przyjaciółek: Anny, Klary i Zuzanny. Bohaterki mają ze sobą wiele wspólnego: są piękne, bogate i posiadają sekretne życie pełne intryg, tajemnic i namiętności. Wszystko to rozgrywa się na tle dramatycznych wydarzeń II wojny światowej.

Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 – Edyta Świętek to fascynująca lektura, która pozwoli czytelnikowi odkryć sekrety kobiet i ich dusz.

Edyta Świętek – Saga krynicka Tom 1 – Sekrety kobiecych dusz

Edyta Świętek jest autorką wielu powieści obyczajowych, ale jej najbardziej znana saga to Saga krynicka. Pierwszy tom tej serii, Sekrety kobiecych dusz, opowiada historię trzech sióstr: Zofii, Anny i Mai. Każda z nich ma inne charaktery i życie, ale łączy je jedno – wszystkie pragną miłości. Bohaterki stawiają czoła wielu problemom i sekretom, które skrywają ich mężowie. Czy uda im się odnaleźć szczęście? Przekonacie się czytając tę fascynującą powieść.…