Bez kategorii
“Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” Edyta Świętek – recenzja

“Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” Edyta Świętek – recenzja

Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 dostępne w najlepszej księgarni” Edyta Świętek – recenzja

Czytelniczki “Sekretów kobiecych dusz” z pewnością uznają tę książkę za wyjątkowo udaną. Wciągająca, pełna niesamowitych zwrotów akcji i intrygujących bohaterów powieść z całą pewnością przykuje uwagę każdej kobiety.

Autorka, Edyta Świętek, wykazała się ogromną wiedzą na temat życia kobiet, ich sekretów i problemów. Dzięki temu “Sekrety kobiecych dusz” to nie tylko fikcja literacka, ale także interesująca lektura edukacyjna. Z pewnością każda czytelniczka znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Bohaterki powieści, cztery przyjaciółki: Klaudia, Natalia, Paulina i Julia, to kobiety w różnym wieku i o różnych charakterach. Każda z nich ma inne problemy i sekrety, które starają się ukryć przed resztą świata. Czy im się to uda? Tego dowiemy się czytając tę fascynującą powieść.

Edyta Świętek recenzja Saga krynicka Tom 1

Saga krynicka to powieść, która wciąga czytelnika w świat kobiet. Edyta Świętek porusza w niej ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń i rodzina. Bohaterki są wiarygodne i łatwo się z nimi utożsamiać. Powieść jest pełna niesamowitych zwrotów akcji i emocjonujących scen. Saga krynicka to must read dla każdej kobiety!

Sekrety kobiecych dusz Edyta Świętek – recenzja Saga krynicka Tom 1

Saga krynicka Tom 1 to pierwsza część trylogii autorstwa Edyty Świętek. Jest to powieść obyczajowa, która skupia się na losach dwóch rodzin – Wiśniewskich i Sobolewskich. Głównymi bohaterami są Zofia Wiśniewska i Paweł Sobolewski. Saga krynicka Tom 1 to także historia miłości, która przetrwała ponad sto lat.

Powieść Edyty Świętek jest wciągająca i pełna niespodzianek. Czytelnik ma okazję poznać sekrety kobiecych dusz, dowiedzieć się jak wyglądało życie w dawnych czasach oraz jakie problemy musieli pokonywać bohaterowie. Saga krynicka Tom 1 to także opowieść o przyjaźni, rodzinie i miłości.

Edyta Świętek recenzja Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1

Edyta Świętek jest znana ze swoich recenzji książek. Jej ostatnia recenzja “Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” jest bardzo pozytywna. Edyta Świętek uważa, że książka jest bardzo interesująca i warta przeczytania.