Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 – Edyta Świętek

Czy kobiety mają dusze? Czy są one inne niż dusze mężczyzn? Edyta Świętek próbuje odpowiedzieć na te pytania w swojej nowej powieści “Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1”.

Powieść opowiada o losach kilku kobiet, które żyją w małym miasteczku Kryniczno. Wszystkie mają swoje sekrety i tajemnice, które nikomu nie mogą ujawnić.

Czytelnik poznaje historie bohaterek od ich dzieciństwa aż do czasów współczesnych. Dowiaduje się, jakie problemy i radości towarzyszą im na co dzień oraz jak sobie z nimi radzą.

“Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” to powieść pełna emocji, tajemnic i zwrotów akcji. Edyta Świętek porusza w niej ważne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, rodzina czy śmierć.

Sekrety kobiecych dusz – tajemnice, jakie skrywają kobiety

Sekrety kobiecych dusz – tajemnice, jakie skrywają kobiety

Kobiety to istoty tajemne i pełne sekretów. Często nie potrafią otworzyć się przed innymi i ukazać swojej prawdziwej natury. Tajemnice kryją się za ich uśmiechem, a czasem nawet za milczeniem. Kobiety potrafią być wyjątkowo dobre w ukrywaniu tego, co naprawdę czują. Czasem jest to spowodowane tym, że boją się odrzucenia lub że nikt ich nie rozumie. Innym razem tajemnice kryją się po prostu ze względu na to, że kobietom trudno jest mówić o tym, co naprawdę czują. Niewiele osób potrafi odczytać sekrety kobiet. Czasem jest to spowodowane tym, że kobiety same nie są do końca świadome swoich sekretów. Innym razem sekrety po prostu służą im do tego, aby utrzymać pewien dystans wobec innych ludzi. Niektórzy ludzie uważają, że tajemnice służą do tego, aby chronić kobiety przed zranieniem. Niewielu jednak potrafi odczytać sekrety kobiet i zrozumieć je bez pytania ich o to bezpośrednio.

Saga krynicka – historia miłosna, pełna niespodzianek i zwrotów akcji

Saga krynicka to historia miłosna, pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Głównymi bohaterami są Krystyna i Paweł, którzy spotykają się w Krakowie na studiach. Szybko okazuje się, że mają wiele wspólnego: oboje są zafascynowani historią, a także lubią przebywać w tym mieście. Zaczynają się spotykać regularnie, a ich relacja staje się coraz bliższa. Niestety, los chce inaczej i Paweł musi wrócić do Warszawy. Oboje postanawiają jednak walczyć o swoją miłość i spotykają się pomiędzy stolicami. Czy uda im się utrzymać ten związek? Tego dowiedz się już sam!

Tom 1 – Edyta Świętek – początek przygody z bestsellerową sagą

Edyta Świętek jest autorką bestsellerowej sagii “Dary Anioła”. Jej pierwszy tom, “Anioł Ciemności”, ukazał się w 2012 roku i od razu zyskał ogromną popularność. Książka opowiada historię nastolatki, która dowiaduje się, że jest aniołem i ma do spełnienia ważną misję. Edyta Świętek przyznała, że pomysł na tę historię przyszedł jej do głowy podczas snu. Obecnie sagę “Dary Anioła” można kupić w trzech tomach.…