Bez kategorii
“Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” – Edyta Świętek

“Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” – Edyta Świętek

Saga krynicka to seria powieści autorstwa Edyty Świętek, która opowiada o losach kobiet mieszkających w małym miasteczku Kryniczne. Miasteczko jest pełne sekretów i tajemnic, a każda z bohaterek skrywa jakąś tajemnicę. Czy uda się im odnaleźć szczęście i miłość? Przekonajcie się sami! Pierwsza część Sagy krynickiej to historia Julii, która wraca do Kryniczne po śmierci matki. Julia jest zagubiona i nie wie, co dalej ze sobą począć. Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego mężczyznę o imieniu Michał. Michał jest inny niż wszyscy mężczyźni, jakich Julia spotkała dotychczas. Czy Julia odkryje sekrety Kryniczne i pokocha Michała?

Książka “Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1” to pierwsza część Sagy krynickiej autorstwa Edyty Świętek. Książka opowiada o losach Julii, która wraca do Kryniczne po śmierci matki i spotyka tajemniczego mężczyznę o imieniu Michał. Czy Julia odkryje sekrety Kryniczne i pokocha Michała? Przekonajcie się sami!

Sekrety kobiecych dusz w Saga krynicka – Edyta Świętek

Saga krynicka to powieść, która przedstawia sekrety kobiecych dusz. Głównymi bohaterkami są trzy siostry: Krystyna, Karolina i Zofia. Opowieść skupia się na ich życiu w czasach II wojny światowej i pokazuje, jak wojna wpłynęła na ich życie osobiste i zawodowe. Saga krynicka to także opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie. Edyta Świętek porusza wiele ważnych tematów, takich jak: kobieca tożsamość, rola kobiet w społeczeństwie, konflikt między pokoleniami oraz relacje damsko-męskie.

Powieść Edyty Świętek pt. “Saga krynicka” przedstawia sekrety kobiecego ducha. Bohaterkami są trzy siostry – Krystyna, Karolina i Zofia. Wojna II Światowa pokazała jak ta tragiczna historia zmieniła ich życie osobiste i zawodowe. Saga krynicka to opowiedz o miłości, przyjaźni i rodzinnej relacji ale tez ważne tematy jak: rola społeczna kobiet oraz damsko – męskie relacje.

Kobiece dusze w Saga krynicka – Edyta Świętek

Saga Krynicka to seria powieści autorstwa Edyty Świętek, która skupia się na losach kobiet. Pierwszy tom, pt. “Sekrety kobiecych dusz”, opowiada historię Anny, która przybywa do Krynic, aby odnaleźć swoją biologiczną matkę. Wkrótce odkrywa, że matka nie jest jedyną tajemniczą osobą w mieście. Saga Krynicka to pełna tajemnic i zagadek historia, która zaciekawi każdego czytelnika.…