Bez kategorii
Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 – Edyta Świętek

Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 – Edyta Świętek

“Sekrety kobiecych dusz” to pierwszy tom cyklu “Saga krynicka” autorstwa Edyty Świętek. Powieść opowiada historię miłosną, pełną tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji.

Głównymi bohaterkami są trzy kobiety: Julia, Klara i Zofia. Wszystkie trzy mają swoje sekrety, które odkryjemy w trakcie lektury.

“Sekrety kobiecych dusz” to idealna propozycja dla tych, którzy lubią czytać powieści obyczajowe o miłości, tajemnicach i intrygach.

Sekrety kobiecych dusz – Edyta Świętek

Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 to pierwszy tom Saga krynicka autorstwa Edyty Świętek. Książka opowiada historię Krystyny, która przenosi się do Krakowa w poszukiwaniu pracy. W stolicy Polski spotyka wielu ciekawych ludzi, którzy wpłyną na jej życie. Krystyna odkryje tajemnice kobiecych dusz i dowie się, czego tak naprawdę chcą kobiety. Saga krynicka to seria trzech powieści, w których autorka opisuje życie bohaterki we współczesnym Krakowie.

Saga krynicka Tom 1 – Edyta Świętek

Saga krynicka Tom 1 to pierwsza część trylogii autorstwa Edyty Świętek. Książka opowiada historię trzech przyjaciółek, które postanawiają wypocząć w pięknym Kryniku. Wkrótce okazuje się, że w mieście dzieje się coś dziwnego i kobiety muszą stawić czoła niebezpieczeństwu. Saga krynicka Tom 1 to porywająca lektura, która pozwoli czytelnikom odkryć sekrety kobiecych dusz.…