Bez kategorii
Edyta Świętek przedstawia sekrety kobiecych dusz w pierwszym tomie Sagy Krynickiej

Edyta Świętek przedstawia sekrety kobiecych dusz w pierwszym tomie Sagy Krynickiej

“Saga Krynicka” to pierwszy tom cyklu “Kobiety w czerni”. Edyta Świętek przedstawia w nim historie kobiet, które zdecydowały się na życie w ciemności. Bohaterki tej powieści to kobiety silne, niezależne i odważne. Każda z nich ma swoją własną historię, która jest tak unikalna, jak jej dusza. Czytelnik poznaje sekrety kobiecych dusz, ich motywacje i cele. Dzięki temu może lepiej zrozumieć, co naprawdę kieruje tymi kobietami. Powieść ta porusza ważne problemy społeczne, takie jak przemoc domowa, aborcja czy seksualność kobiet. Edyta Świętek pokazuje, że każda z tych kobiet jest inna i unikatowa.

“Saga Krynicka” to powieść, która porusza ważne problemy społeczne i pokazuje sekrety kobiecych dusz. Jest to pierwszy tom cyklu “Kobiety w czerni”, więc już teraz warto sięgnąć po tę powieść.

Saga Krynicka: Edyta Świętek przedstawia sekrety kobiecych dusz w pierwszym tomie

Saga Krynicka to nowy cykl powieści Edyty Świętek, autorki bestsellerowego “Kobiet-Aniołów”. Pierwszy tom tej serii, “Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1”, ukazał się nakładem Wydawnictwa Znak.

“Sekrety kobiecych dusz” to historia czterech przyjaciółek, które spotykają się w Krynicku na pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Bohaterki powieści to kobiety w różnym wieku i o różnym charakterze. Każda z nich ma swoje sekrety i problemy, które stara się ukryć przed innymi. Podczas pielgrzymki odkrywają one jednak, że mogą na siebie liczyć i że mają w sobie więcej siły niż sądziły.

“Sekrety kobiecych dusz” to piękna opowieść o przyjaźni, miłości i sile kobiet. Edyta Świętek porusza w niej ważne tematy, takie jak samotność, strach przed zmianami czy brak akceptacji dla własnego ciała. Pięknie napisana powieść pełna emocji i humoru na pewno przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Edyta Świętek: Saga Krynicka – sekrety kobiecych dusz w pierwszym tomie

Edyta Świętek to autorka, której nie sposób pominąć na polskim rynku literackim. Jej debiutancka powieść “Saga Krynicka” odniosła ogromny sukces i została bardzo dobrze przyjęta przez czytelników. Pierwszy tom tej serii skupia się na sekretach kobiecych dusz. Świętek porusza wiele ważnych tematów, takich jak miłość, przyjaźń, rodzina czy śmierć. Dzięki temu jej książki są tak uniwersalne i mogą się spodobać każdemu.

Saga Krynicka 1: Edyta Świętek przedstawia sekrety kobiecych dusz

Edyta Świętek przedstawia sekrety kobiecych dusz. Kobiety są tajemnicze i pełne sekretów. Czasami wydaje się, że nikt nie rozumie ich tak dobrze jak ona. Edyta Świętek jest autorką bestsellerowej serii “Saga Krynicka”. W swoich książkach porusza tematy, które interesują wszystkie kobiety. Z jej książek można dowiedzieć się, jakie sekrety skrywają kobiece dusze.…