Bez kategorii
Edyta Świętek przedstawia pierwszy tom “Sagi krynickiej”, w którym opisuje sekrety kobiecych dusz

Edyta Świętek przedstawia pierwszy tom “Sagi krynickiej”, w którym opisuje sekrety kobiecych dusz

Edyta Świętek przedstawia pierwszy tom “Sagi krynickiej”, w którym opisuje sekrety kobiecych dusz. Książka ukazuje się właśnie nakładem Wydawnictwa Znak i cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. “Saga krynicka” to cykl trzech powieści, w których autorka przedstawia losy trzech pokoleń kobiet. Pierwsza część – “Dusze kobiet” – to historia Zofii, jej córki Anny i wnuczki Oliwii. Zofia jest matką i żoną, która całe życie poświęca rodzinie. Niestety, pewnego dnia dochodzi do tragedii, a ona musi sobie poradzić z utratą bliskich. Córka Anna to prawniczka, która pracuje w dużym korporacyjnym biurze. Gdy dowiaduje się o śmierci matki, postanawia wrócić do Krynickiego i odkryć sekrety rodzinnej historii. Wnuczka Ola to nastolatka, która dopiero rozpoczyna swoje życie. Musi poradzić sobie ze stratą bliskich, ale także odkryć swoje miejsce w świecie.

“Saga krynicka” to opowieść o silnych kobietach, które potrafią radzić sobie ze wszystkim, co życie im przyniesie. Edyta Świętek porusza ważne tematy, takie jak miłość, rodzina, przyjaźń i śmierć. Książka pełna jest emocji i niespodzianek, a czytelnicy będą zapewne zaciekawieni dalszymi losami bohaterek.

Saga krynicka – Edyta Świętek przedstawia pierwszy tom

Saga krynicka to pierwszy tom powieści Edyty Świętek, która ukazał się nakładem Wydawnictwa Literackiego w 2009 roku. Saga krynicka przedstawia historię dwóch siostrzeńców, Marka i Pawła, którzy walczą o dziedzictwo rodzinnego majątku. Powieść jest pełna intryg, zdrady i tajemnic. Edyta Świętek skradła serca czytelników swoim pięknym stylem pisania i wciągającą historią.
Sekrety kobiecych dusz Saga krynicka Tom 1 to must read dla każdego miłośnika dobrej literatury!

Sekrety kobiecych dusz – Saga krynicka Edyty Świętek

Saga krynicka to wciągająca powieść, która opowiada o sekretach kobiecych dusz. Edyta Świętek stworzyła niezwykłe postacie, które wciągają czytelnika w ich historie. Saga krynicka to także historia miłości, przyjaźni i rodzinnych tajemnic. Powieść ta jest pełna niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek, które sprawiają, że czytelnik nie może się od niej oderwać.

Kobiece dusze w Sagach krynickich – Edyta Świętek prezentuje pierwszy tom

Saga krynicka to cykl powieści historycznych autorstwa Edyty Świętek, którego akcja rozgrywa się w okresie II wojny światowej i tuż po niej. Wydana w 2015 roku pierwsza część pt. “Kobiece dusze” skupia się na historii trzech kobiet: Zofii, Anieli i Jadwigi. Powieść “Kobiece dusze” to opowieść o trzech kobietach, które przeżyły II wojnę światową. Zofia jest młodą lekarką, która pracowała w szpitalu polowym. Aniela to matka trojga dzieci, która musiała opiekować się rodziną podczas wojny. Jadwiga to młoda dziewczyna, która została porwana przez Niemców i wykorzystywana seksualnie. Wszystkie trzy kobiety mają różne doświadczenia i historie, ale łączy je jedno – pragnienie odnalezienia szczęścia i miłości.

“Kobiece dusze” to pierwsza część sagy krynickiej autorstwa Edyty Świętek. Saga skupia się na historii trzech kobiet: Zofii, Anieli i Jadwigi. Powieść opowiada o ich życiu w czasach II wojny światowej oraz tuż po niej. Wszystkie bohaterki mają różne doświadczenia i historie, ale łączy je jedno – pragnienie odnalezienia szczęścia i miłości.…